Katalog produktů

We craft Důvěřovalo nám již více než 30 000 společností z mnoha odvětví.

Naše produkty a řešení oceňují velké korporace i malé a střední podniky. Díky naší velké vášni pro obaly jsme schopni přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně a přizpůsobit naši nabídku nejspecifičtějším požadavkům.

Lepící pásky patří dnes neodmyslitelně k životu. Jsou ideálním prostředkem pro průmysl i pro domácnost či dílnu. Jejich prostřednictvím lze opravit či zpevnit povrch, izolovat, označovat, fixovat, chránit povrch, provést pomocný nebo trvalý montážní spoj atp. Protože v lidské činnosti existuje tolik různých aplikací, existuje také široká nabídka nejrůznějších lepících pásek. Vyberte si prosím kliknutím na příslušnou kategorii:

  • Lepící pásky jednostranné

  • Lepící pásky oboustranné

  • Doplňkový sortiment

 

S ohledem na charakter firmy nabízíme zákazníkům pouze odběry produktů po celých kartonech (balení), nikoliv po jednotlivých kusech.

01.

Lepící pásky jednostranné pěnové

Lepící pásky na bázi pěn PVC nebo PE o různých tvrdostech. Tloušťka 0,8 – 15 mm. Vhodné pro utěsnění proti prachu, vlhkosti, netlakové vodě, proti přenosu vibrací.

02.

Lepící folie technické a elektrotechnické

Lepící pásky (folie) technické a elektrotechnické jsou tvořeny plastovou folií, většinou z PES a různými lepidly. Tyto pásky se používají hlavně v elektrotechnice a elektronice. Do této skupiny patří i lepící pásky se silikonovým lepidlem. To jsou lepící pásky z folie (PES), polyimidu (kaptonu), případně speciálního papíru se silikonovým lepidlem. Pásky vydrží vysoké teploty. Používají se především v elektrotechnice, elektronice a práškové metalurgii.

03.

Lepící pásky textilní

Textilní pásky – hustější tkanina s nánosem lepidla. Používá se k ovíjení kabelových svazků, jako izolace, k ochraně povrchů, fixaci, balení, zpevňování sportovního vybavení a podobně. Použití nejde v řadě oborů včetně automotive.

04.

Textilní pásky laminované vodonepropustné

Textilní lepící pásky laminovány PE folií či PVC nátěrem. Různé tloušťky a kvality podkladových textilií. Použití k bandážování, upevňování, ochraně povrchů, spojování různých materiálů jako folií, plachet a podobně

05.

Lepící pásky izolační a vyznačovací

Tyto lepící pásky jsou vyráběny z různě měkčených PVC folií. Tloušťky od 0,13 do 0,25 mm, různě barevné. Slouží jako elektroizolační pásky, ovíjecí pásky v automotive na kabelové svazky. Další druh slouží také jako vyznačovací lepící pásky na podlahy (průmyslové haly), případně šrafované výstražné pásky. Posledním druhem jsou ochranné lepící PVC pásky pro stavebnictví na povrchovou ochranu rámů oken, dveří apod. Hodí se také při montážích a úpravách či opravách. Tyto pásky nevlhnou, mohou být částečně UV stálé a snímají se beze zbytků lepidla! Izolační pásky šedé barvy slouží většinou k izolaci potrubí nebo bandáži izolačních trubic na potrubí

06.

Lepící pásky a folie na ochranu povrchů

PE pásky – černé pásky slouží k ochraně povrchů stavebních komponent, transparentní na opravy foliovníků a silážních folií. Dále celá řada PE folií na ochranu povrchů při transportu, opracování či manipulování s různými výrobky. Různá lepivost, snímání bez zbytků lepidel. Nabízíme i ochranné fólie z polypropylenu, které snesou vyšší teploty

07.

Lepící pásky hliníkové

Hliníkové lepící pásky nabízíme od celkové tloušťky 60 do 130 mikronů, s ochranným linerem, případně bez. Použití v klimatizační technice, izolace potrubí, jako reflexní štíty atp

08.

Maskovací pásky krepové (papírové)

Tyto lepící pásky slouží k maskování neboli zakrytí povrchů různých výrobků při dalších úpravách. Teplotní řada od 60 do 200°C. Malířské práce, lakýrnické práce, elektronika, tryskání. Pásky se snímají snadno a se zbytky lepidla

09.

Balící lepící pásky

Balící pásky na bázi PP, případně na bázi PVC nebo speciální papír vysoké tloušťky opatřený lepidlem. Barevná škála dle druhu výrobku.

10.

Samosvařitelné lepící pásky

Lepící pásky vyrobené z PIB (polyizobutylenového) kaučuku. Určeno pro náročnější izolace zejména kabeláží (např. telefonní kabely), opravy hadic (motorismus), izolace propojovacích kabelů solárních panelů při stavbě solárních elektráren, dále samosvařitelné pásky na bázi EPR kaučuků včetně polovodivých (určeno pro elektrotechniku)

11.

Lepící pásky pro speciální určení

Zde patří pásky pro fotoprocesing, dále teplem aktivovatelné pásky, protiprachové a protivlhkostní pásky „ANTIDUST“ na polykarbonátové voštinové desky a další. Patří zde také lepící pásky ze silikonového kaučuku na ochranu válců strojů. Nabídky zasíláme na základě konkrétní poptávky.

12.

Lepící pásky oboustranné z akrylátových pěn

Akrylátové lepící pásky mají vynikající mechanické vlastnosti, extrémní lepivost, UV odolnost a životnost. Barvy transparentní, transluzentní, šedá, bílá, tloušťky 0,2 až 3 mm. Použití v automobilovém průmyslu, při výrobě solárních fotovoltaických panelů, venkovních reklamních nápisů a podobně.

13.

Lepící pásky oboustranné

Nosič z flísu, textilu nebo folie opatřen lepidlem a ochráněn silikonovým papírem. Široká oblast použití pro montáže, fixace atd. Použití v řadě průmyslových oborů.

14.

Lepící pásky oboustranné pěnové

Pěnové oboustranné lepící pásky na bázi pěn různé tvrdosti, z materiálů PE, PVC, PUR. Použití při montážních pracích, lepení některých izolačních skel, zrcadel, lišt a také v automobilovém průmyslu.

15.

Lepící pásky transferové

Transferové lepící pásky se skládají ze silikonového papíru a z nánosu velmi tenkého lepivého filmu. Použití např. pro kašírování pěnových materiálů, dále papírenský průmysl, galanterie, výroba displejů. Existují i opačně navíjené verze, které se používají v aplikátorech (např. Scapa 9014) ke snadnému nanášení transferové lepící pásky.

16.

Lepící pásky pro polygrafii

Pásky pro přípravu tisku (litografické), na bázi celulózových nebo PP fólií, pásky montážní na štočky tvrdé i kompresibilní. Určeno zejména pro flexotisk, tamponový tisk, dále tisk etiket a omezeně i ostatní druhy tisků.

17.

Tvarové výseky ze samolepících materiálů

Ze samolepících materiálů lze zajistit výseky tvarových dílů sloužících jako těsnění, distanční podložky, prostředek ke spojení dvou dílců a podobně. Tyto produkty dodáváme z jednostranných i oboustranných lepících pásek.

18.

Silikonový papír

Silikonový papír slouží jako separační prostředek na pokrytí lepivé vrstvy pásky nebo substrátu. Papír jednostranně nebo dvoustranně silikonizovaný.

19.

Odvíječe na různé typy pásek

Nabízíme také odvíječe na různé typy pásek. Nabídku zasíláme na základě konkrétní poptávky.